سبد خرید ٠
منو

اوپال

تاثیر اوپال بر بدن : سنگ اوپال برای معده، روده و ورم معده (گاستریت) بسیار مفید است، این سنگ قلب و جریان خون را تقویت و نیرو می بخشد، به علاوه می توان برای درمان سرطان خون از آن استفاده کرد و در مواقع گلبولهای قرمز خون را زیاد می کند. اوپال سیاه رنگ، افسردگی را تسکین و نگرانی های ناشی از ابهامات را از بین می برد.

اثر بر روح و روان : اوپال سفید رنگ واقعیت را آشکار می کند، این سنگ چشم هایمان را بر روی زندگی و افکار درونی باز کرده همچنین نیروهای مثبت در نیروهای منفی ادغام می کند و باعث تقویت صفتهای خوب یا بد در ما می شود، ایجاد شادی، روشنایی و شم قوی می کند. اوپال همچنین نگرانی و افسردگی ما را تسکین و مانع سستی و رخوت می شود.

نشان طالع بینی : سنگهای اوپال روشن مختص علائم ماهی و سرطان است، در صورتی که اوپال تیره به نشانه های قوس، دلو، عقرب اختصاص دارد و نیز اوپال آتشی بنا به سنت هندوئی متعلق به برجهای حمل است.

خصوصیات : این سنگ به "طلسم خوشبختی" معروف است و هیچگاه "سنگ امید" خوانده نمی شود، بخاطر هفت آهنگ و هفت رنگش برای هنر پیشگان و موسیقی دانان بسیار مناسب است، گفته می شود که اوپال برای مالکین این سنگ که سریعا گمراه می شوند مناسب نیست، همچنین دارای ارزش بسیار بالایی در دادن نیروی حیات دوباره به تعدادی از مردم است.

محل تجارت و نحوه نگهداری : توصیه می شود اوپال با سنگهای دیگر برخورد یا حمل نشود ، زیرا خود به تنهایی بسیار نیرومند است، این سنگ بسیار حساس است و از عطر، لوازم آرایش و دیگر محصولات در همین زمینه بسیار نفرت دارد. سفارش می شود که اغلب اوقات اوپال را در آب فرو ببرید تا درخشش رنگی خود را از دست بدهد، و به هیچ عنوان از نور خورشید به مدت طولانی برای شارژ آن استفاده نکنید.

 

به طور کلی اوپال یا عقیق سلیمانی، سنگی نیمه شفاف با بازتاب های قوس و قزحی در رنگهای متعدد است، که از اسید سیلیسیک و آب تشکیل می شود و اغلب درز های آن از سنگ های آتشفشانی پر شده است.

اوپال همچون یخبندان سریعا سرد می شود، به طوری که دارای ساختمانی کریستالی نیست. محل های اصلی کشف این سنگ کشورهای مکزیک، برزیل، جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان و جنوب استرالیا است.

 
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان