سبد خرید ٠
منو

انگشتر مردانه


از تاریخ باستان تا به امروز، مردها انگشترهایی به نشانه ثروت، امتیاز و وضعیت تاهل خود به دست داشته اند.

انگشتر مردانه

مزایای استفاده از انگشتر:


•    یک خط طلایی روی انگشت حلقه شما، در لحظه اول، متاهل بودن شما را آشکار می کند.
•    اسباب بازی های کاهش استرس مخصوص کودکان است. مردان واقعی می توانند توجه شان را فقط بر روی انگشتری که در انگشت شان است متمرکز کنند و وقت خود را پر کنند.
•    انگشتر ها به طور طبیعی با چیزی که می پوشید، هماهنگ هستند و یک
لباس نامحسوس را به هرلباسی اضافه می کنند. یک انگشتر سنگ قیمتی، می تواند به طور خاصی در نمایش رنگ ها به شما کمک کند.
•    وابستگی تان را می توانید با داشتن یک انگشتر در انگشت کوچک خود نشان دهید. به این صورت که ، می توانید
عشق خود را به یک تیم فوتبال، کالج، یا حتی یک حزب سیاسی را با یک حلقه نشان دار کوچک به نمایش بگذارید.

مردها، در کدام انگشت باید انگشتر دست کنند؟


شما آزادید که انگشترتان را در هر انگشتی که می خواهید بگذارید. هیچ قاعده و قانونی (حداقل در ایالات متحده :) وجود ندارند که بر اساس آن بخواهید انگشتر تان را دست کنید.
اما با این حال، هنجارها و آداب و رسوم سنتی ای وجود دارد که برخی از آنها تا دوران مدرن باقی مانده اند و برخی دیگر در سطل آشغال تاریخ دور انداخته شده اند.

انگشتر

1.    انگشت شست

انگشتر شست
اگرچه محبوبیت انگشترهای شست رو به افزایش است اما هنوز هم غیرمعمول هستند. اگر قبلا دوتا انگشتر در یک دستتان می کردید و دوست ندارید که تعداد آن ها در یک دست زیاد باشد، انگشت شست تان بهترین جا برای انگشتر دیگرتان است.

2.    انگشت اشاره (سبابه)

انگشت اشاره
این انگشت برای اشاره کردن به کار می رود. مدت ها پیش، به طور قطعی افرادی که از طبقه بالای جامعه بودند از انگشت اشاره خود برای دست کردن انگشتری که نشان خانوادگی شان را داشت، استفاده می کردند، اما در حال حاضر، این کار حتی از دست کردن یک انگشتر نشان دار در انگشت کوچک، نیز غیرمتداول تر است.
اگر واقعا می خواهید انگشترتان مورد توجه دیگران قرار بگیرد، آن را در انگشت اشاره خود قرار دهید و مدت زمانی را برای اشاره کردن به چیزهای مختلف بگذرانید.

3.    انگشت میانی

انگشت میانی
انگشت میانی هیچ پیش زمینه تاریخی ای ندارد، بنابراین نیازی نیست در مورد اینکه مردم فکر می کنند شما متاهل یا نویسنده نامتعارفی هستنید نگران باشید و می توانید هرنوع انگشتری که می خواهید، انتخاب کنید. با این حال، یک حلقه بزرگ روی بزرگ ترین انگشت شما، ممکن است در انگشت اشاره و انگشت حلقه تان تداخل ایجاد کند.

4.    انگشت حلقه

انگشت حلقه
همانطور که از اسمش پیدا است، این انگشتی است که انتظار می رود مردها در آن انگشتر به دست کنند، مخصوصا اگر حلقه ازدواج در دست چپ باشد. اما هیچ آیین نامه ای وجود ندارد که شما را به این کار وادار کند. می توانید حلقه ازدواج تان را در هر انگشتی که دوست دارید به دست کنید، یا اینکه اصلا آن را نپوشید، اما اگر حلقه ای در این انگشت به دست کردید، اکثر مردم فکر می کنند که ازدواج کرده اید.

5.    انگشت کوچک

انگشت کوچک
از نظر تاریخی، این انگشت مخصوص انگشترهای نشان داری بود که با فشار دادن سطح انگشتر در موم داغ، مهر و مومی ایجاد می شد، که برای اسناد قانونی و رسمی استفاده می کردند. اگرچه این کار از زمان ظهور خودکار و پاکت های خود مهر و موم شده، از کار افتاده است.
در حدود صد سال گذشته، انگشت کوچک به عنوان انگشتی برای انگشتر های کالج ها و کلاب ها بوده است، که معمولا دارای یک الگوی پر نقش و نگار، مجموعه ای از نشانه ها و یا مهر بودند.

 

اگه بالاخره تصمیم گرفتی که انگشترت را در کدام دست بندازی ، نوبت به تصمیم پیچده تری رسیده که چه انگشتر بخری؟!

برای خرید انگشتر روی لینکهای زیر کلیک کن

 

بازگشت به ابتدا صفحه

 گرد آوری: www.angoshtar.com " انتشار مطالب فقط با لینک به angoshtar.com مجاز است (گروه تولید محتوای انگشتر.کام متشکل از گوهرشناسنان و مترجمین حد اکثر توان خود را در جهت ارائه مطالب صحیح و دقیق کرده است،امیدواریم مفید باشد، و هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آن ندارد برای درک بهتر مطلب به منبع مراجعه شود)"منبع:trendhim.com
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
ثبت سفارش
تعداد
عنوان